O nas

Jesteśmy cynicznymi romantykami skazanymi na żywot w XXI wiecznej Polsce. Przybyliśmy na Facebooka podzielić się z Wami naszymi cierpieniami. Heheszki! Kim jestem? Cynicznym Romantykiem; i twoim ojcem, twoją matką, twoim bratem, twoim przyjacielem. Jestem Tobą i mną. Każdym z nas. Na imię mi Legion, bo nas jest wielu. Wyznajemy idee Cynicznego Romantyzmu. Człowiek może zawieść, zdradzić lub zostać zapomniany. Ale jego idee wciąż mogą zmieniać świat. Byliśmy tu przed Tobą i zostaniemy po Tobie. Byliśmy bezpośrednimi świadkami mocy idei. Widzieliśmy jak ludzie zabijają w ich imieniu. I giną w ich obronie. Ale idei nie możesz pocałować. Nie możesz jej dotknąć czy potrzymać. Idee nie krwawią, nie odczuwają bólu. Nie poddają się i nie ulegają pokusom. Idee nie kochają. To co dzisiaj myślimy, czujemy, będzie nieuniknionym głupstwem dla prawnuków. Lepiej tedy, abyśmy już dzisiaj uznali w tym porcję głupstwa, którą przyniesie czas i ta siła, która was zmusza do przedwczesnej definicji, nie jest, jak sądzicie, siłą całkowicie ludzką. Niezadługo zdamy sobie sprawę, że już nie to jest najważniejsze: umierać za idee, style, tezy, hasła, wiary; i nie to także: utwierdzać się w nich i zamykać; ale co innego, ale to: wycofać się o krok i zdobyć dystans do wszystkiego, co nieustannie wydarza się z nami. Otóż wszelki humor wyższego rzędu zaczyna się od tego, że nie bierze się już poważnie własnej osoby. Dystans i humor, bo inaczej wszyscy umrzemy.

BIG DICK IS BACK IN TOWN!

Nieograniczona władza w rękach ograniczonych ludzi zawsze prowadzi do okrucieństwa. Zostaliśmy zbanowani, pozbawieni naszego fanpage. Kopnął nas zaszczyt otrzymania tytułu nadwornych pariasów Facebooka.
To co martwe nie może zginąć. Powracamy do Was! Podzielcie się z innymi Cynikami tą wieścią.


Tylko dzięki Waszym czynom będą mogli o nas ponownie usłyszeć. Zapełnijmy tę pustkę w Internecie. Twoje działania są jak kropla w oceanie! – A czymże jest ocean, jeśli nie morzem kropel?

Przyczyń się do wydania naszej książki, wejdź na nasz Patronite.

Social Media

 

Mówią o nas w sieci